Adam Wingard’a Face/Off Görevi

1 dakikada okunur

1997 yapımı Face/Off filminin yeniden çevrimini Adam Wingard yönetecek. Wingard’ın projeyi devam filmi olarak düşündüğü belirtildi.

Hong Konglu yönetmen John Woo, 1997 yılında John Travolta ve Nicolas Cage‘in başrollerini paylaştığı Face/Off filmine imza atmıştı. 80 milyon dolarlık bütçeye sahip film o dönem elde ettiği yaklaşık 250 milyon dolar hasılat ile dönemin en çok izlenen filmlerinden biri olmuştu. Paramount Pictures, Face/Off filminin yeniden çevrimini yapmaya hazırlanıyor.

Paramount, Face/Off filminin yeniden çevriminin yönetmenliğini üstlenmesi için You’re Next ve Godzilla Vs. Kong filmlerinin yönetmeni Adam Wingard ile anlaştı.

Paramount Pictures’ın yenilenen senaryosu ve oyuncu kadrosuyla hazırlayacağı filmin yapımcılığını Neal Moritz, idari yapımcılığını ise Mel Gibson’ın 2017’de Oscar’a aday olan Hacksaw Ridge filminin yapımcısı David Permut üstlenecek.

Yeni çekilecek filmin 1997 yapımı orijinal filmin devamı niteliğinde olmasını planlıyor. Öte yandan John Travolta ve Nicolas Cage’in yeni filmde yer alması beklenmiyor.

Önceki Yazı

Seattle Bir Fetih Şehri

Sonraki Yazı

Chick Corea Hayatını Kaybetti

Son Yazılar

Bir ailenin duygusal otopsisi

2023 yılının en çok konuşulan filmlerinden olan ve Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye’ye layık görülen Justine