“Kesişme; İyi Ki Varsın Eren” Filminin Oyuncuları Maçka’daydı

1 dakikada okunur

TRT Ortak Yapımı “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin oyuncuları,Trabzon Maçka’da teröristlerle, kahraman Mehmetçiğin girdiği çatışmada şehit olan Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’i şehadetlerinin 4. yılında andı.

Anma programına katılan TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı filmle ilgili: “Aslında bu boğazlarımızı düğümleyen yüreklerimizi dağlayan ama aynı zamanda yüreklerimizde onurla gururla taşıdığımız şehitlerimiz Eren Bülbül ve Ferhat Gedik’in minnetle yad edilmedi için buradayız. Kesişme; İyi ki Varsın Eren projesini, şehitlerimizi kalplerimize mühürlemek için gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.
Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında 11 Ağustos 2017’de bölücü terör örgütü mensuplarınca şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in yaşamını ele alan TRT Ortak Yapımı “Kesişme; İyi ki varsın Eren” adlı filmin, 29 Ekim’de izleyiciyle buluşması planlanıyor.
Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin ikinci fragmanı ilk kez set ekibi, dizi oyuncuları ve basın mensuplarıyla birlikte izlendi.

Önceki Yazı

CSO Ada Ankara’nın Müzik Ziyafeti Devam Edecek

Sonraki Yazı

49. İstanbul Müzik Festivali başlıyor

Son Yazılar

Burgazada, Sait Faik ve gençler

Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileriyle yazar Sait Faik’in vefatının 70. yılında Burgazada’da birlikteydik. Burgazada

Şiir daima bir fazladır

Şair İhsan Deniz: “Şiir kendi başına vardır, olduğu yerde durur, orda, ancak orada vardır. Tanımlar ne