Simpsonlar (The Simpsons) Sonsuzluk Rüyasında

2 dakikada okunur

Televizyon tarihinin en uzun senaryolu dizisi Simpsonlar’ın (The Simpsons) yapımcısı Mike Reiss, projenin sonsuza kadar sürecek şekilde kurgulandığını açıkladı.

Simpsonlar’ın (The Simpsons) yapımcısı Mike Reiss, şu anda 32. sezonunda olan ve 34. sezon onayı alarak şimdiden 2023’te 757. bölüme ulaşmayı garantileyen Simpsonlar’ın (The Simpsons) sona erme ihtimali üzerine konuştu. Reiss, dizinin sonsuza kadar sürecek şekilde kurgulandığına dikkat çekerek sona dair her girişimin kısa süre içinde dizinin yeniden başlamasıyla, uyarlama dizilerle ve film uyarlamalarıyla sonuçlanacağını söyledi. Reiss, “Simpsonlar tamamen dünyayla, insanlıkla, dünyada olup bitenlerle ve insan olarak yaptıklarımızla ilgili ve bizce diziyi bitirmek, insanların yapabileceklerine ve dünyada gerçekleşebileceklere dair her şeyden bahsettiğimizi söylemek anlamına gelir” dedi. Dünyaca ünlü çizgi dizinin 61 yaşındaki yapımcısı “Güncel olaylardan bahseden her şey devam etmeli çünkü neden dursunlar ki? Dizi sonsuza kadar sürebilir. Sona erse bile, 5 yıl sonra yeniden başlar ya da uyarlama diziler çekilir. Kesinlikle başka bir film de olacak. Gidip bir daha dönme şansımız bile olmadı” diye konuştu.
Hayranlar yaygın olarak Simpsonlar’ın altın çağının 9. veya 10. sezonunda sona erdiğini kabul etse de, dizi önemli bir izleyici kitlesini hâlâ koruyor.

Önceki Yazı

Kültürel Kodlarımız Masallarda Saklı

Sonraki Yazı

Banksy Yine Hüsrana Uğradı

Son Yazılar

Bir değirmendir bu dünya

Muhtârî’nin “Men be-pây-ı hod in hatâ kerdem/Tâ be-destâ renc gestem âsiyâb” (Ben kendi attığım yanlış adım